čtečka čipových karet +iD | vizualizéry a konferenční telefony

Společnost XTEL je dovozce a prodejce komunikační techniky a vybavení. Provozujeme obchod s širokým výběrem konferenčních telefonů, bezdrátových telefonů DUALphone pro Skype a pevnou linku, profesionálních headsetů, HD webkamer, adaptérů a dalších doplňků.

Dovoz a prodej Skype techniky

XTEL je dovozce značek Ipevo, DUALphone, VoipVoice, Freetalk a dále nabízíme značky Logitech, Microsoft, Polycom, Jabra, Plantronics, Linksys, Edge-Core a další. Nabídka je zaměřena na kvalitní a prověřené produkty zejména se značkou Skype Certified. V produktovém portfoliu držíme pestrou a širokou nabídku v kategoriích – Skype telefony (drátové / bezdrátové), konferenční telefony vhodní pro Skype, sluchátka / náhlavní sady, mikrofony, HD webkamery pro Skype a příslušenství. Část Skype techniky nabízíme pod vlastní značkou XTEL.

Čtečka čipových karet +iD. XTEL je distributor nejmenší USB čtečky čipových karet na světě! Čtečku +iD můžete snadno složit, nosit třeba v peněžence společně s vaší čivou kartou a jednoduše používat všude, kde potřebujete. Žádná instalace ovladačů, pracuje přímo na všech moderních systémech Windows, macOS, Linux.

Pro každou potřebu nebo požadavek máme řešení!
Kontaktujte nás
| e-mail info@xtel.cz | telefon 596 116 719 | Skype xtelcz

Snadný nákup Skype kreditu a předplacených služeb

Kredit pro Skype využijete pro placené volání na pevné linky, mobilní telefony, posílání SMS zpráv, přesměrování hovorů a připojení k WiFi hotspotům. Předplatné Skype služeb zahrnuje paušální tarify pro volání Stát, Evropa, Svět a pro skupinové video hovory – účet Skype Premium.

Upozornění! Z důvodů legislativních změn v oblasti DPH a změny obchodních podmínek společnosti Skype jsme od 1.1.2015 bohužel přestali poskytovat tyto služby.

Podporujeme Skype komunitu

Od roku 2004 do roku 2014 jsme zajišťovali překlad programu Skype pro Windows do českého jazyka. Máme radost ze stále rostoucí komunity nejen českých Skype uživatelů.

Software a služby

Společnost XTEL poskytuje vedle dodávek techniky také služby, které doplňují nabídku Skype techniky. Jedná se zejména o konzultace jak ušetřit při volání přes internet, jak nasadit a využívat Skype techniku, zabezpečení komunikace a další.

Podpora zákazníků

Našim zákazníkům se věnujeme s maximální péčí a mají k dispozici vždy aktuální software a ovladače. Samozřejmostí je kvalifikovaná technická podpora a aktualizované stránky s často kladenými dotazy (FAQ).