Sleva!

IPEVO V4K, vizualizér, dokumentová USB webkamera

Original price was: 4950 Kč.Current price is: 3390 Kč.

IPEVO V4K Ultra High Definition je USB dokumentová webkamera – vizualizér. Rozlišení kamery 8 megapixelů, 6× zoom, automatické ostření, mikrofon.
Revoluční cena – několikanásobně levnější než tradiční vizualizéry při lepším rozlišení! Kamera IPEVO V4K je skvělá pro business, konference i vzdálenou školní výuku. Prostě ve všech situacích, kde potřebujete ukazovat dokumenty či jakékoli předměty na dálku.

Není skladem

Katalogové číslo: IPV4K Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Snímejte obraz nebo natáčejte video v ultra HD rozlišení s 8 Mpix vizualizérem

Dokumentová kamera IPEVO V4K s vysokým rozlišením je vizualizér, který slouží ke snímání tištěných dokumentů, knih, pracovních listů, trojrozměrných předmětů, zařízení s obrazovkou (chytré telefony nebo tablety) a dokumentů do velikosti A3+ ve formě živého videa ve vysokém rozlišení do počítače nebo pro pořízení jednotlivých snímků/fotek.

Vizualizér IPEVO V4K Ultra HD je USB dokumentová kamera s 8 megapixelovým snímačem, který mabízí vysoké rozlišení až 3264 × 2448 bodů pro snímání nejmenších detailů bez zkreslení. Ať už jde o distanční výuku, prezentaci naživo, modelování, skenování knih, časopisů, dokumentů, QR kódů, OCR textu nebo archivaci fotografií, IPEVO V4K vás určitě nezklame.

USB vizualizér Ipevo V4K - snímání knihy a učebních podkladů

Seznamte se s vizualizérem IPEVO V4K

Vysoká obnovovací frekvence při vysokých rozlišeních pro plynulé živé vysílání

Snímací hlava dokumentové kamery Ipevo V4K Ultra HD USB wekameryIPEVO V4K má schopnost poskytovat jak vysokou snímkovou frekvenci, tak vysoké rozlišení, které vám umožní vychutnat si plynulé živé vysílání. Nyní můžete streamovat rychlostí až 30 snímků za sekundu při rozlišení Full HD nebo až 15 snímků za sekundu při nejvyšším UHD rozlišení 3264 × 2448px.

Vysoká rychlost zaostřování. Minimální přerušení. Nej… dokumentová kamera na trhu.

Ipevo V4K USB webkamera vizualizér - autofokusV4K nabízí vysokou rychlost zaostřování, která pomáhá minimalizovat přerušení při přepínání mezi různými materiály ve vysokém rozlišení. Je to velmi užitečné, když potřebujete ukázat a porovnat různé materiály pro své lekce nebo prezentace.

Výjimečná redukce šumu a reprodukce barev s obrazovým snímačem Sony CMOS. Vylepšený výkon ve špatně osvětlených prostředích.

Díky výjimečné redukci šumu a reprodukci barev je IPEVO V4K dokonalým prezentačním nástrojem pro zatemněné učebny nebo konferenční místnosti. Ani v těchto slabě osvětlených prostředích nebudete mít zkreslené barvy nebo pixelové obrázky.

USB vizualizér Ipevo s HD rozlišením, rychlým automatickým ostřením a skvělou kvalitou obrazu.

Nově navržený stojan s více spoji.
Snadná oprava uvolněných kloubů.

Designu stojanu V4K jsme věnovali mnoho úsilí.Zaručujeme, že stojan má všestrannost pro zachycení materiálů v různých výškách a úhlech, umožnuje jednoduchou fixaci pro utažení volných spojů, které jsou způsobeny každodenním používáním. Přidali jsme šroub do každého ze spojovacích kloubu a jakékoli volné spoje můžete utáhnout jednoduše otočením příslušného šroubu ve směru hodinových ručiček pomocí mince.

Možnost utažení kloubů stojanu vizualizéru pomocí mince.

Vizualizér IPEVO V4K je kompatibilní s nejběžněji používanými aplikacemi

IPEVO Visualizer - softwareVizualizér IPEVO V4K lze použít s řadou softwaru a aplikací, pokud dokáže rozpoznat zdroj videa jako standardní UVC webkamera. Můžete jej použít k prezentaci práce studentů s naším nově vyvinutým softwarem IPEVO Visualizer, který má intuitivní uživatelské rozhraní a bezokrajové zobrazení okna. Můžete jej také použít k vytváření převrácených videí ve třídě pomocí softwaru pro nahrávání videa, jako je Camtasia nebo OBS. Kromě toho jej můžete použít jako webovou kameru pro online schůzky, videokonference nebo vzdálenou výuku, pokud se používá se softwarem pro videokonference, jako je GoToMeeting, Skype, Teams, WebEx, Google Hangouts a podobný.

Udržitelnost

IPEVO has a longstanding commitment to green business practices, and this extends to the environmental performance of our products.

Treatment Efficiency

Our V4K Ultra High Definition USB Document Camera complies with the Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) Directive, and is manufactured, sold and disposed of in a safe and environmentally friendly manner.

Zelený produkt splňuje všechny požadavky.

Environmental Compliance

Check out the symbols printed on our packaging.

WEEE RoHS Recyclable CE

WEEE and RoHS Compliance Statement

Požadavky na systém a software

Pro živé streamování až do rozlišení 3264 × 2448 bodů a nahrávání Full HD videa 1920 × 1080.

Dotazy?

  Vaše e-mailová adresa
   

  Additional information

  Weight 0,85 kg
  Dimensions 33,5 × 13,5 × 7,5 cm
  EAN kód

  Barva

  Záruční doba