Informace společnosti XTEL

Stručně: pro návštěvníky a běžné uživatele

  • Tyto stránky a obchod provozuje společnost XTEL s.r.o., IČO: 26848589.
  • Ozvěte se nám kdykoli e-mailem, telefonicky +420 555 222 181 nebo kontaktním formulářem.
  • Dodržujte prosím postup pro získání podpory a servisu.
  • Všechny ceny na stránkách jsou uváděny včetně DPH.
  • Zboží zasíláme nejpozději následující pracovní den po objednání, pokud není uvedeno jinak.
  • Při nákupu zboží a služeb musíte souhlasit s obchodními podmínkami.
  • Neprovozujeme kamennou prodejnu ani výdejní místo – osobní odběr není možný.
  • Zboží zasíláme přepravními službami PPL a Česká pošta. Sledování zásilek.
  • Při nákupu zboží nad 4 tisíce Kč je doprava zdarma. Čtečky karet +iD zasíláme Českou poštou za 40 Kč.
  • Dbáme na vaše soukromí, vaše osobní údaje jsou v bezpečí. Přihlášení na váš účet.

Podrobně: pro partnery a právníky

Právní informace společnosti XTEL

Stránky společnosti xTel s.r.o. obsahují pouze obecné informace. Obrázky mají pouze informativní charakter. Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Platnost všech akčních nabídek a promo akcí je do vyprodání zásob, pokud není uvedeno jinak. Prezentované informace nejsou adresovány žádným konkrétním organizacím ani jednotlivým osobám. Neobsahují profesionální doporučení ani vyčerpávající vyjádření diskutovaných problémů.

Informace uvedené na stránkách společnosti xTel s.r.o. jsou předmětem autorských práv a jejich používání je chráněno autorským zákonem. Použití těchto informací včetně jejich grafické interpretace na jiné webové stránce je zakázáno. Nedodržení těchto podmínek je v rozporu s autorským zákonem a je trestné.

Společnost xTel s.r.o. nenese žádnou odpovědnost za škody způsobené případnými chybami nebo nedodržením doporučených postupů.

Odkazy uvedené na těchto stránkách mohou směrovat na servery spravované jinými organizacemi nebo osobami. Informace uvedené na těchto serverech společnost xTel s.r.o. nemůže nijak ovlivnit a za jejich přesnost, aktuálnost a správnost neodpovídá.

Uskutečnění nákupu, tj. uzavření kupní smlouvy, se řídí platnými obchodními podmínkami. Potvrzením objednávky kupující souhlasí s jejich zněním a podmínkami.

Prohlášení společnosti XTEL o ochraně soukromí

Obchod XTEL, server provozovaný společností xTel s.r.o., se zavazuje respektovat a ochraňovat vaše soukromí a vaše osobní údaje a postupuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Kde jsou vyžadovány osobní údaje

xTel s.r.o. na svých stránkách zveřejňuje informace o produktech a službách, které nabízí. Dále stránky obsahují informace o kontaktech na naší společnost, základní údaje o naší společnosti, jak zboží objednat, zaplatit, jakou zvolit dopravu, informace o zákaznické podpoře, atd. Veškeré tyto informace jsou dostupné, aniž bychom po návštěvnících stránek vyžadovali jakékoliv osobní údaje.

Výjimku tvoří vstup do obchodu pro registrované zákazníky. V tomto případě je po návštěvnících při vstupu do obchodu vyžadováno zadání přístupových údajů, na základě kterých se ověřuje jejich identita a povoluje vstup.

Údaje, které shromažďujeme

xTel s.r.o. provozuje stránky, na kterých můžete objednávat produkty nebo služby, zadávat požadavky a registrovat se pro zasílání materiálů. Osobními údaji, které jsou shromažďovány na těchto stránkách, jsou fakturační informace, dodací adresa, kontaktní osoba, telefonní spojení, e-mailová adresa, Skype kontakt a realizované objednávky, reklamace, provize. Pro přístup ke shromážděným osobním údajům jsme pro vás připravili možnost již poskytnuté osobní údaje kdykoli kontrolovat a aktualizovat po přihlášení v sekci Můj účet. Poskytneme vám také možnost oznámit nám, že si nepřejete dostávat od nás nevyžádané materiály pro přímý marketing a uděláme vše, abychom takovou žádost respektovali.

Proč tyto údaje shromažďujeme

xTel s.r.o. bude shromažďovat a používat vaše osobní údaje pouze s vaším vědomím a souhlasem, a to pro objednávání, případně následné používání produktů a služeb. Můžeme používat vaše údaje pro účely související s poskytováním služeb vaší společnosti/osobě, což zahrnuje zpracování objednávek, uzavření smlouvy, poskytování služeb a produktů, případně informací, které žádáte či odpovědí na vaše stížnosti nebo dotazy.

Souhlas s poskytnutím osobních údajů

xTel s.r.o. získává váš souhlas se zařazením poskytnutých údajů do databáze společnosti a jejich dalším zpracováním registrací na našich stránkách. Jestliže se rozhodnete poskytnout nám osobní údaje (jakékoliv informace, podle kterých lze identifikovat vaši osobu), buďte ujištěni, že budou použity pouze s cílem podporovat vás jako našeho zákazníka. xTel s.r.o. je zapsána ve Veřejném registru zpracování osobních údajů vedeného Úřadem pro ochranu osobních údajů, pod číslem 00032946.

Zabezpečení osobních údajů

xTel s.r.o. je zavázána k ochraně a zabezpečení vašich osobních údajů. Užíváme množství různých zabezpečovacích technologií a postupů k tomu, abychom ochránili vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem, užitím nebo zpřístupněním. Pokud nám při objednávání výrobků nebo služeb sdělíte své osobní údaje, můžete si být jisti, že je použijeme pouze pro zajištění a udržování kontaktu mezi vaší osobou a naší společností. xTel s.r.o. neprodá ani žádným způsobem nepronajme vaše osobní údaje nikomu jinému. Pokud nebudeme mít váš souhlas nebo pokud zákon nebude vyžadovat jinak, nebudeme sdílet vaše osobní data, která nám poskytnete online.