Ipevo Ziggi-HD Plus, vizualizér, dokumentová USB webkamera

4950 

Ipevo Ziggi-HD je USB dokumentová webkamera – vizualizér. Rozlišení kamery 8 megapixelů, 6× zoom, automatické ostření, mikrofon. Několikanásobně levnější než tradiční vizualizéry při lepším rozlišení! Kamera Ipevo Ziggi-HD je skvělá pro business, konference i školy. Ukončený produk, nelze již objednat. 

Nahrazeno kamerou Ipevo V4K.

Není skladem

Katalogové číslo: IPZIGGI Kategorie: Štítky: , ,

Popis

  • 8 megapixelová USB kamera s vysokým rozlišením pro snímání dokumentů, kreseb, učebnic, 3D objektů a obrazovek
  • různá rozlišení obrazu od standardního rozlišením až po 3264 × 2448 pixelů
  • plynulý přenos bez zpoždění a trhání až do 30 snímků za sekundu (při plném HD) nebo až 15 snímků za sekundu při max. rozlišení 3264 × 2448 pixelech
  • rychlejší zaostření snímaných předmětů
  • vynikající obraz při slabém osvětlení s nízkým vizuálním šumem

Dokumentová kamera Ipevo Ziggi-HD Plus

Díky své bohaté nabídce praktických a snadno ovladatelných funkcí je Ipevo Ziggi-HD Plus vynikající dokumentační kamera pro vzdělávání a podnikání. Díky svému výkonnému 8 megapixelovému snímači má Ziggi-HD Plus všestrannost pro zachycení většiny materiálů pro prezentace a výuku.

Prezentujte a prozkoumejte i ty nejmenší detaily

8 megapixelový snímač Ziggi-HD Plus poskytuje rozlišení až 3264 × 2448 pixelů při použití s počítačem MacOS nebo Windows. Toto rozlišení vám umožní snadno zachytit jemný tisk, jemné detaily výtvarného díla, přírodní objekty, obrazovku tabletu iPadu – zkrátka cokoli budete potřebovat ukázat kolegům, partnerům nebo posluchačům.

Už nemusíte dělat kompromis mezi vysokým rozlišením a vysokou frekvencí snímků – vizualizér Ziggi-HD Plus přináší obojí. Streamujte až 30 snímků za sekundu v plném rozlišení HD, aniž byste zažili frustrující sekání obrazu. Dokonce i při nejvyšším rozlišení 3264 × 2448 Ziggi-HD Plus dokáže až 15 snímků za sekundu. Plynulé živé vysílání v perfektním rozlišení je realitou.

Lepší výkon a méně šumu v situacích s nízkým osvětlením

S použitím snímače Sony CMOS nabízí Ziggi-HD Plus vysoký výkon při nižších světelných podmínkách. To je ideální v době, kdy musí být světla v místnosti pro prezentace ztlumena. A bez ohledu na světelné podmínky poskytuje Ziggi-HD Plus nejlepší možný obraz.

Výjimečná, vyvážená barevná reprodukce pro výborný zážitek ze sledování

Snímač Sony CMOS, o kterém jsme zmínili, je schopen vynikající reprodukce pravých barev. Přesné ovládání automatické expozice a vyvážení bílé poskytuje mnohem přesnější zobrazení toho, co je vlastně před uživatelem. A díky softwaru IPEVO Presenter je vyvážení bílé plně nastavitelné a nabízí ještě více způsobů, jak přesně řídit podání obraz. To všechno přispívá k přitažlivějším vizuálním prezentacím.

Změřte se na rychlost prezentace

Se zvýšením počtu snímků za sekundu dochází ke zvýšení rychlosti zaostření. Dokonce i při vysokých rozlišeních, Ziggi-HD Plus určí správné zaostření pro jasný a čitelný obraz. To je obzvláště užitečné, když přepínáte mezi různými materiály. Nikdy si už nedělejte starosti se zaostřením.

Širší zorné pole zachytí ještě víc

Vizualizér Ipevo Ziggi-HD Plus se může pochlubit širokým zorným polem, který umožňuje zachytit větší plochu. Velkoformátové kresby, učebnice a mnohem víc mohou být zachyceny v jediném pohledu, nikoliv po částech. Maximální rozměr snímané plochy je 343 × 254 mm (pohodlně A4+ formát). Ve srovnání s předchozími generacemi Ziggi budete mít ještě větší prostor pro pohodlnou prezentaci vašich záměrů.

Intuitivní ovládání

Ipevo Ziggi-HD Plus je vybavena polohovatelným ramenem s kloubem a otočnou hlavou snímače pro snadné a intuitivní zacházení. Bez ohledu na orientaci nebo umístění vašeho objektu/dokumentu vždy správně, rychle a jednoduše připravíte snímání.

Automatické nebo ruční nastavení kvality a snímání

Ať už vyžadujete pohodlí typu “nastavit a zapomenout” nebo vyžadujete možnost ručně si nastavit potřebné parametry, kamera Ipevo Ziggi-HD Plus je připravena se přizpůsobit vašemu způsobu práce. V ručním režimu máte možnost nastavit si expozici, režim autofokusu, vyvážení bílé barvy, rozlišení, snímkovou frekvenci, způsob nahrávání a další nastavení.

Využijte z vašeho Ziggi-HD Plus naplno

Většinu nastavení a rozšiřujících funkci využijete pomocí dodávaného software IPEVO Presenter (pro Windows / MacOS). Presenter poskytuje bohatou sadu nástrojů a přizpůsobení pro maximalizaci využití vizualizéru. Mezi praktické nástroje patří například Live View, který poskytuje okamžité video v reálném čase na celou obrazovku; dále pak třeba rotace 360°; vlastní a automatické řízení expozice; více rozlišení; schopnost zaznamenávat video; nebo podpora více dokumentových kamer.

Podpora Chrome a Chromebook

Ziggi-HD Plus a IPEVO Presenter jsou nyní kompatibilní s Chromebooky a prohlížečem Google Chrome (Windows a MacOS) prostřednictvím aplikace IPEVO Presenter pro Chrome. Pokud používáte Chromebook ve škole nebo v podnikání, využijte této speciální verze Presenteru. Stejně jako u verze Windows a MacOS, IPEVO Presenter pro Chrome je vždy zdarma ke stažení a použití.

Požadavky na systém a software

  • Minimální požadavky na systém MacOS: procesor Intel Core 2 Duo 2,4 GHz nebo vyšší, OS X 10,8 nebo vyšší (pro živé vysílání bez lag až 1280 × 720).
    Doporučené požadavky pro počítače Macintosh: procesor Intel Core i5 nebo vyšší, OS X 10.10. (Pro živé streamování bez ztráty až 3264 × 2448 a nahrávání videa 1920 × 1080 a vyšší).
  • Minimální požadavky na systém Windows: Microsoft Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, procesor Intel Core i3 CPU 530 @ 2.93 GHz nebo vyšší.
  • Stažení nejnovější verze Ipevo software ~ Visualizer

Ukončený produk, nelze již objednat.

Nahrazeno kamerou Ipevo V4K.