Ipevo Ziggi-HD Plus, vizualizér, dokumentová USB webkamera

4950 Ipevo Ziggi-HD je USB dokumentová webkamera – vizualizér. Rozlišení kamery 8 megapixelů, 6× zoom, automatické ostření, mikrofon. Revoluční cena – několikanásobně levnější než tradiční vizualizéry při lepším rozlišení! Kamera Ipevo Ziggi-HD je skvělá pro business, konference i školy.

Skladem

Katalogové číslo: IPziggiplus Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Inovativní produkty pro digitální svět

Společnost XTEL je distributor a prodejce unikátních výrobků, které jsou určeny pro produktivní práci jednotlivců i týmů.
Zaměřujeme se pouze na velmi kvalitní a výjimečné produkty, které přináší svým zákazníkům jedinečné funkce, inovativní design a snadné používání.

Zajišťujeme předprodejní konzultace, podporu při nasazení ve firmách a institucích, technickou podporu uživatelů, servis a další služby, včetně možnosti rozšířené záruky nebo servis výměnou “další pracovní den”. Pro vás jen to nejkvalitnější!

Pluss iD

Nejmenší USB čtečka čipových karet na světě! Čtečku +iD můžete snadno složit, nosit třeba v peněžence společně s vaší čivou kartou a jednoduše používat všude, kde potřebujete. 
Žádná instalace ovladačů, pracuje přímo na všech moderních systémech Windows, macOS, Linux.

XTEL je distributor pro Českou i Slovenskou republiku. Zajišťujeme dodávky, technické konzultace, účast ve výběrových řízeních i podporu zákazníků.

Ipevo

Špičkový univerzální konferenční telefon Ipevo VX-1 s pěti mikrofony a možností připojení k jakémukoli počítači nebo mobilnímu telefonu. Pracuje se všemi operačními systémy i komunikačními platformami.

Vizualizér s HD rozlišením – USB dokumentová kamera Ipevo Ziggi, která vám umožňuje snímat dokumenty, předměty nebo ukazovat postupy.

Mimořádní pomocníci , kteří podpoří vaši produktivitu!